Chance Harbor - The Past...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chance Harbor - The Past...

Stories of the past...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 A város parkja

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
William Turner

William Turner


Hozzászólások száma : 92
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 07.

A város parkja  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város parkja    A város parkja  - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 26, 2012 11:05 am

- Naaa.. kislááány... Azért ne legyünk ennyire vulgárisak... - vigyorogtam a telefonba - Akkor csak legalább hadd stíröljem kicsit. Már ezt is sajnálod egy szegény... éhes embertől? - vigyorogtam még mindig. Hogy hogy nem tudom levetkőzni önmagam! Rejtély!

- De... de... ott voltam. De most már itt vagyok. - mosolyogtam. - Ellenedre van? - kérdeztem megemelve a szemöldököm.
Vissza az elejére Go down
William Turner

William Turner


Hozzászólások száma : 92
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 07.

A város parkja  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város parkja    A város parkja  - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 26, 2012 11:05 am

- Tudtam én, hogy te is szeretsz! - cuppantottam egyet a telefonba. - Itt vagyok aaa.. - néztem körbe. - A növények között aaa... parkban! Igen... - vigyorogtam. - Szóval mikor láthatom meg a kecses kis popódat? - kérdeztem megemelve az egyik szemöldököm. - Közelről! - vigyorogtam. Érdekes... erre nem voltam fáradt.
Vissza az elejére Go down
William Turner

William Turner


Hozzászólások száma : 92
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 07.

A város parkja  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város parkja    A város parkja  - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 26, 2012 11:05 am

- Hát szia Csillagom! - szóltam bele némileg örömködve. - Nem hiányoztam? - kérdeztem elvigyorodva automatikusan. Nem ismert fel. Remek. - Oké, Farrah Will vagyok. Eljönnél értem, ha szépen megkérlek? - vettem elő a legbájosabb modoromat. Fáradt voltam. Kicsinált ez a nap. Ez a két nap.

(Tel. Farrah, Jensen ház)
Vissza az elejére Go down
William Turner

William Turner


Hozzászólások száma : 92
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 07.

A város parkja  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város parkja    A város parkja  - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 26, 2012 11:04 am

(Csónakház)

Minden kihalt volt, már sehol senki nem lézengett. Nem is baj, szerettem a kihaltságot. Meg a nyugalmat. Persze mikor-hogy, de most éppenséggel jól esett.

Beérve a parkba, levágtam magam az egyik padra. Csak gondolkodtam. Hogy mi az istenen? Úgy mindenen. Nem tudom, hogy a jó életbe kapott el ez az "élet értelme" dolog, de lehet hogy a levegőváltozás okozza. Vagy megint az a lány... - sóhajtottam nagyot, azzal szétnyitottam a telefonom. Egy darabig csak néztem, de aztán kikerestem a számot és tárcsázva a fülemhez emeltem. Kicsöngött...
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 28.

A város parkja  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: A város parkja    A város parkja  - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 07, 2012 5:27 am

A város parkja
Vissza az elejére Go down
https://chanceharbor-thepast.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





A város parkja  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város parkja    A város parkja  - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A város parkja
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» A város utcái
» A város Főtere

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Chance Harbor - The Past... :: CHANCE HARBOR BELVÁROSA :: Közhelyek-
Ugrás: